Skontaktuj się z nami






PaNELTECH Sp. z o.o.
ul. Michałkowicka 24 Chorzów 41-508
E: info@paneltech.pl
T: 32 245-91-41 do 46
F: 32 245-91-39
NIP 6270012306
REGON 008118215
KRS 0000105517 Sąd Rejonowy Katowice- Wschód w katowicach,
Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

płyty warstwowe i izolacyjne


SZCZECIN KOSZALIN GDAŃSK GRUDZIĄDZ OLSZTYN ELBLAG TORUŃ WŁOCŁAWEK POZNAŃ LESZNO KONIN GORZÓW WLKP. WROCŁAW ŁÓDŹ WARSZAWA PŁOCK LUBLIN RZESZÓW TARNÓW RADOM BIAŁYSTOK SUWAŁKI OSTROŁĘKA PISZ KUTNO GNIEZNO KALISZ NOWY SĄCZ TYCHY ZIELONA GÓRA BYDGOSZCZ EŁK BIAŁA PODLASKA SIEDLCE KRAKÓW KIELCE BIELSKO-BIAŁA KATOWICE CZĘSTOCHOWA OPOLE
Roman Rożek
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Region Północny

T: 507 000 668
E: r.rozek@paneltech.pl
Tomasz Watoła
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Region Południowy

T: 513 188 671
E: t.watola@paneltech.pl
x
Dariusz Kustra
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 505 938 991
E: d.kustra@paneltech.pl
Andrzej Krzyżek
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 507 000 651
E: andrzej.k@paneltech.pl
Tomasz Watoła
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Region Południowy

T: 513 188 671
E: t.watola@paneltech.pl
Paweł Baron
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 505 938 853
E: p.baron@paneltech.pl
Adam Lis
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 507 000 669
E: a.lis@paneltech.pl
Dariusz Zatorski
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 519 332 387
E: d.zatorski@paneltech.pl
Piotr Szymankiewicz
Product manager
T: 507 730 111
p.szymankiewicz@paneltech.pl
Krzysztof Schudy
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 505 938 943
k.schudy@paneltech.pl
Rafał Porębski
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 519 332 390
r.porebski@paneltech.pl
Roman Pukłacki
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 507 000 689
r.puklacki@paneltech.pl
Roman Rożek
Regionalny Kierownik Sprzedaży
T: 507 000 668
E: r.rozek@paneltech.pl
Roman Rożek
Regionalny Kierownik Sprzedaży
T: 507 000 668
E: r.rozek@paneltech.pl

Roman Rożek
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Region Północny

T: 507 000 668
E: r.rozek@paneltech.pl
Tomasz Watoła
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Region Południowy

T: 513 188 671
E: t.watola@paneltech.pl

Eksport


x
Lukasz Poskuta
specjalista ds. eksportu
Białoruś, Rosja
M: +48 505 93 88 66
T: 32 245 91 41 wewn. 214
E: l.poskuta@paneltech.pl
Dział eksportu
T:+48 32 245 91 41 internal 212, 213, 214
E: info@paneltech.pl
Agata Zajner
specjalista ds. eksportu
Czechy
M: +48 509 119 032
T: +48 32 245 91 41 wewn. 215
a.zajner@paneltech.pl
TTRADE
generalny dystrybutor
Ukraina
T: +38 067 480 6680
E: info.ttrade.ltd@gmail.com
W: ttrade-ltd.com.ua
Iwona Moś
starszy specjalista ds. eksportu
Dania, Estonia, Holandia, Litwa, Łotwa, Mołdawia, Rumunia, Szwecja
M: +48 519 332 386
T: 32 245 91 41 wewn. 213
i.mos@paneltech.pl
Barbara Kopiecka
kierownik działu eksportu
Belgia, Finlandia, Francja, Holandia, Norwegia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania
M: +48 505 93 89 54
T: +48 32 245 91 41 wewn. 212
b.kopiecka@paneltech.pl
Iwona Weber
specjalista ds. obsługi klienta
Austria, Niemcy, Szwajcaria
T: +48 322 459 141 wewn. 207
E: i.weber@paneltech.pl
Juraj Novák
regionalny przedstawiciel sprzedaży
Slowacja
T: +421 944 955 677
j.novak@paneltech.pl
Countries of Europe

Styropian

Dział obsługi klienta
T: 32 245-91-41 wewn. 300
E: styropian@paneltech.pl

Drzwi przemysłowe i chłodnicze


Drzwi przemysłowe i chłodnicze

Aleksander Ślęzak
T: 507 000 698
T: 32 245 91 41 wewn. 614
E: a.slezak@paneltech.pl

Anna Kowalska
T: 507 000 690
T: 32 245 91 41 wewn. 600
E: a.kowalska@paneltech.pl

Bramy Hormann
Andrzej Paluszkiewicz
T: 513 188 685
E: 32 245 91 41 wewn. 602
bramy@paneltech.pl

Pozostałe produkty


Stolarka aluminiowa
Andrzej Paluszkiewicz
T: 513 188 685
T: 32 245 91 41 wewn. 602
E: a.paluszkiewicz@paneltech.pl

Obróbki blacharskie
Łukasz Janicki
T: 513 188 684
E: l.janicki@paneltech.pl

Anna Kowalska
T: +48 507 000 690
T: 32 245 91 41 wewn. 600
E a.kowalska@paneltech.pl

Kasetony
Ireneusz Dudek
T: 507 000 641
E: i.dudek@paneltech.pl

Generalne wykonawstwo
T: 32 245 91 41 wew. 500, 501, 503
E: budomont@paneltech.pl

Labolatorium
Leszek Niepokojczycki
T: 513 188 660
32 245-91-41, wew. 180
E: labor@paneltech.pl

Spawanie
T: 32 245 91 41 wew. 541
E: konstrukcje@paneltech.pl

Konstrukcje stalowe
T: 32 245 91 41 wew. 541
E: konstrukcje@paneltech.pl

Transport


Marcin Jeruzel
T: +48 505 938 917
T: 32 245 91 41 wewn. 170
m.jeruzel@paneltech.pl

Barbara Szczygieł
T: +48 505 938 881
T: 32 245 91 41 wewn. 174
b.szczygiel@paneltech.pl

Adrian Janas
T: +48 507 000 696
T: 32 245 91 41 wewn. 171
a.janas@paneltech.pl